DOŚWIADCZONY PRODUCENT NARZĘDZI I ELEMENTÓW METALOWYCH

DLA BUDOWNICTWA

SKLEP INTERNETOWY - SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA

     

Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

Dla sklepów oraz odbiorców hurtowych rabaty.

Możliwość wykonania świdrów o innych średnicach i głębokości wiercenia - składane

 


Świder glebowy fi300

  • Długość ramienia obrotu: 62 cm
  • Średnica rurki: 30 mm
  • Średnica odwiertu: 250 mm / 300 mm (do wyboru)
  • Głębokość wiercenia do: 110 cm

135.00 zł

Świder glebowy fi240

  • Długość ramienia obrotu: 62 cm
  • Średnica rurki: 27 mm
  • Średnica odwiertu: 240 mm
  • Głębokość wiercenia do: 110 cm

130.00 zł

 

 

Świder ręczny do gleby - P.P.H.U. METAL

 

Wszelkie prace, zarówno w obszarze leśnictwa, ogrodnictwa, jak i w budownictwie, wymagają wykorzystania specjalistycznego sprzętu, którym w łatwy i sprawny sposób dokona się odwiertu  w ziemi. Takie odwierty są niezbędnym procesem przy wykonywaniu słupków ogrodzeniowych, fundamentów lub sadzeniu drzew. Dzięki wykorzystaniu świdrów do gleby możemy wykonać otwór o głębokości  1 metra, co nie byłoby możliwe w przypadku innych produktów. To, na co powinniśmy w głównej mierze zwrócić uwagę, wybierając odpowiednie narzędzie dla siebie, to jego trwałość i wytrzymałość. Sprzęt wykonany z wysokiej jakości materiałów pozwoli nam na niezawodne użytkowanie przez wiele lat.

 

Świder ręczny do ziemi - do czego warto go wykorzystać?

Urządzenia te stanowią jeden z najpopularniejszych rodzajów narzędzi do wykonywania otworów. Taki świder przypomina budową literę T, gdzie "daszek" stanowi podpórkę dla osoby wykonującej pracę. Świder ręczny u podstawy zakończony jest talerzem, który pozwala na efektywne wkręcanie w ziemię. Tego typu ręczne narzędzie jest idealne do wykonywania prac ogrodniczych, szczególnie, gdy chcemy posadzić młode drzewko, krzew lub kwiaty. Z pomocą świdra ręcznego do ziemi będziemy mieli możliwość szybkiego wykonania pracy bez względu na to, jak dużo roślin mamy do posadzenia. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów narzędzi, które różnią się od siebie zarówno jakością wykonania, ceną, jak i rozmiarem. Przy wyborze odpowiedniego produktu to właśnie jego rozmiar powinien stanowić dla nas najważniejsze kryterium.

 

Świder glebowy jako idealne narzędzie do wykonania wgłębień pod słupki

Oprócz oczywistego zastosowania w ogrodnictwie idealnie nada się również do wykonania odwiertów pod słupki. Taki świder do słupków idealnie wesprze nas w wykopaniu dołów w nawet najbardziej nieprzyjaznej glebie, glinie. W celu postawienia słupów ogrodzeniowych to właśnie on będzie najlepszym dla nas narzędziem. Odpowiednio dobrane nie tylko maksymalnie usprawni naszą pracę, ale również pozwoli cieszyć się nienagannym efektem - zarówno estetycznym, jak i w pełni funkcjonalnym.

 

W jaki sposób wybrać średnicę  świdra glebowego?

Jak wcześniej wspomniano, to rozmiar wiertła powinien stanowić najważniejsze kryterium wyboru odpowiedniego sprzętu. Trzeba sobie zadać pytanie do czego potrzebujemy świder. Inna średnica będzie potrzebna do sadzenia młodych sadzonek, a inna do osadzania słupków ogrodzeniowych lub słupów betonowych.W naszej ofercie P.P.H.U. METAL proponujemy różne  rozmiary wierteł, możemy również wykonać świder z przedłużkami do wiercenia dołków powyżej 1 m.