DOŚWIADCZONY PRODUCENT NARZĘDZI I ELEMENTÓW METALOWYCH

DLA BUDOWNICTWA

SKLEP INTERNETOWY - SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA

     

Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

Giętarki do strzemion - Sklep metalowy - P.P.H.U. METAL


 

 

 

Dla sklepów oraz odbiorców hurtowych rabaty.

 


Giętarka fi 12-16

 • Długość: 100 cm
 • Długość ramienia: 79 cm
 • Średnica rurki: 33 mm
 • Szerokość i długość podstawy: 20 cm / 24 cm

200.00 zł

Giętarka fi 8-12

 • Długość: 78 cm
 • Długość ramienia: 64 cm
 • Średnica rurki: 20 mm
 • Szerokość i długość podstawy: 7 cm / 17 cm

130.00 zł

Giętarka fi 6-8

 • Długość: 65 cm
 • Długość ramienia: 53 cm
 • Średnica rurki: 21 mm
 • Szerokość i długość podstawy: 7 cm / 16 cm

120.00 zł

Giętarka fi 12-16 z redukcją

 • Długość: 100 cm
 • Długość ramienia: 79 cm
 • Średnica rurki: 33 mm
 • Szerokość i długość podstawy: 20 cm / 24 cm

240.00 zł

 

Najwyższej jakości giętarki do metalu

 

 

 

Szeroki wybór giętarek sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Nasze urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz zabezpieczone są dodatkową powłoką farby, zapobiegającą powstawaniu korozji. Dzięki ich wykorzystaniu, w łatwy sposób można wygiąć strzemiona i każdy drut.

 

 

 

Giętarka do strzemion — szeroki wybór urządzeń w najlepszej cenie

 

Zastosowanie specjalistycznych urządzeń podczas prac remontowych pozwala nie tylko przyspieszyć pracę, ale i gwarantuje bardzo dużą precyzję. Giętarki do strzemion świetnie sprawdzą się do wyginania drutów. Ich konstrukcja pozwala na stabilne mocowanie do podłoża, dzięki czemu łatwo uzyskać prawidłową stabilizację podczas pracy. Sama budowa pozwala na gięcie prętów żebrowanych o maksymalnej średnicy 12 mm. Zastosowanie dużej głębokości rowka, umożliwia zakrzywienie nawet kilku drutów jednocześnie, pod warunkiem, że ich średnica jest niewielka. Wszystkie prezentowane modele zostały solidnie przetestowane w warunkach warszatowych, dlatego dajemy gwarancję, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Konstrukcja giętarki, chociaż z pozoru prosta, daje bardzo duży wachlarz możliwości jej zastosowania.

 

 

 

Giętarka do prętów fi 16. Sprawdź naszą ofertę!

 

Praca ze strzemionami wymaga zastosowania uniwersalnych rozwiązań, które umożliwią gięcie drutów o różnych średnicach. Do najpopularniejszych należy giętarka do prętów o fi 16. Doskonale sprawdzi się w przypadku prętów żebrowanych o takim właśnie przekroju. Nasze urządzenia cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Pozwalają na gięcie drutów o różnych średnicach — od wyjątkowo cienkich strzemion, aż po zdecydowanie grubsze pręty. Część modeli została wyposażona w dodatkowe łożysko, które świetnie sprawdza się w przypadku grubszych drutów. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania, w znaczny sposób redukowany jest opór tarcia, co bezpośrednio przekłada się na łatwość wyginania prętów. W swojej ofercie posiadamy również model z wyjmowaną redukcją. Pozwala to na ciasne pasowanie drutu o średnicy 8 mm. W efekcie urządzenie zyskuje jeszcze większe możliwości stosowania.

 

 

 

Giętarka ręczna do drutu

 

Giętarki wykorzystywane są zarówno w przemyśle, jak i podczas wykonywania domowych prac. Duże urządzenia zostały wyposażone w mechanizm elektryczny, usprawniający wszystkie działania. Do domowego użytku takie rozwiązanie się nie sprawdzi, ponieważ maszyna zajmuje bardzo dużo miejsca i stanowi przy tym bardzo kosztowną inwestycję. W tej sytuacji warto wybrać giętarki ręczne. Ich niewielki rozmiar umożliwi bezproblemowe przechowywanie oraz szybkie rozłożenie urządzenia w sytuacji, kiedy zajdzie konieczność jego użycia. Bez trudu poradzą sobie z większością prętów i drutów, umożliwiając ich swobodnie wyginanie wedle potrzeb. Wszystkie nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Każda giętarka posiada malowaną rękojeść i podstawę, co pozwala zapobiec ich ewentualnemu rdzewieniu. Urządzenia poddajemy szeregom testów, aby nasi klienci mieli pewność, że kupując u nas, otrzymają giętarki o najwyższej jakości.