DOŚWIADCZONY PRODUCENT NARZĘDZI I ELEMENTÓW METALOWYCH

DLA BUDOWNICTWA

SKLEP INTERNETOWY - SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA

     

Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

Produkcja i sprzedaż artykułów metalowych - P.P.H.U. METAL


 

Głowną działanością P.P.H.U. Metal jest produkcja i sprzedaż artykułów metalowych. Nasze wyroby można spotkać w ogrodach i domach. W związku z tym chcemy je Państwu przedstawić wraz z krótkim opisem. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo całość naszego asortymentu.

 

 

Zasuwa oraz rygiel budowlany
 

Zasuwa oraz rygiel budowlany zwany również zasuwą bramową lub garażową. Zasuwy poziome służą do zamykania drzwi lub bramy. Można w nich zastosować kłódkę. Występują w dwóch odmianach - wąskiej i szerokiej.

 

Zasuwa pionowa sprężynowa lub rygiel sprężynowy.

 

 

Zasuwy pionowe ze sprężyną służą do blokowania otwartych lub zamkniętych drzwi garażowych lub skrzydeł bramy. Sprężyna powoduje stały docisk wajchy do podłoża, w którym przytwierdzona jest blaszka. Występują w pięciu odmianach - wąska długa / krótka oraz szeroka długa / krótka i ostatnia wąska mini.

 

Naciągi i napinacze do drutu siatki ogrodzeniowej - śruba naciągowa.

 

Naciąg, napinacz do drutu siatki ogrodzeniowej nazywany też śrubą naciągowa. To kolejna grupa naszych produktów. Są one wykonywane w różnych rozmiarach gwintu: M6, M8, M10. Pręty te są najpiew cięte na odpowiednie odcinki, następnie poddawane walcowaniu gwintu i gięciu. Ostatnim etapem jest cynkowanie, które nadaje wyrobom ładną, odporną na korozję powierzchnie. Napinacze mają zastosowanie do naciągu drutu siatki ogrodzeniowej.

 

Śruba huśtawkowa - hak huśtawkowy.

 

Są też nazywane śrubą lub hakiem budowlanym,  mają zastosowanie w ogrodowych huśtawkach, które stają się u nas coraz modniejsze. Możemy ich również użyć do mocowania różnego rodzaju podwieszeń w konstrukcjach metalowych.  Wykonujemy je w rozmiarach M8, M10 i M12 oraz w różnych długościach w zależności od zapotrzebowania. Podobnie jak inne produkty są również poddawane procesowi galwanizowania.

 

Kotwy, szpilki do mocowania belek

 

Kotwa lub szpilka naszej produkcji znajdują zastosowanie przy mocowaniu belki murłaty.Kotwa jest wykonywana w różnych średnicach gwintu od M12 do M16 i długościach od 250 do 600 mm. Na życzenie klienta możemy wykonać inną długość.

 

Zawiasy toczone

 

Zawiasy toczone wykonujemy w średnicach od 12 mm do 40 mm oraz w dwóch wersjach zwykłe oraz z kulką. Są one wykonane ze stali dobrze spawalnej S235. Na życzenie klienta możemy wykonać zawiasy o innym niż standardowym kształcie oraz o innych wysokościach.

 

Zawiasy pasowe

 

Oferte zawiasów wzbogacają zawiasy pasowe, które są już z gotowymi płaskownikami, które przykręcamy do drzwi za pomocą wkrętów lub śrub. Zawias pasowy prosty  jest produkowany w czterech wariantach długościowych - 300, 400, 500 i 600 mm. W płaskownikach są wykonane otwory do przybicia lub przykręcenia zawiasu.