DOŚWIADCZONY PRODUCENT NARZĘDZI I ELEMENTÓW METALOWYCH

DLA BUDOWNICTWA

SKLEP INTERNETOWY - SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA

     

Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

Jak produkujemy narzędzia metalowe? Giętarki - świdry glebowe - P.P.H.U. METAL


 

Poniżej opiszemy Państwu przykładowy proces produkcji naszych narzędzi metalowych. Opisy będą dotyczyły naszych flagowych produktów. Są to gietarki do drutu czy gietarki do pretów zbrojeniowych oraz świder glebowy ręczny. Produkcja narzędzi metalowych i elementów metalowych maszyn odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Kozach ( okolice miasta Bielsko-Biała, Śląsk)

 

Giętarki:

 

W naszej ofercie posiadamy giętarki do drutu / strzemion zwane również giętarką prętów zbrojeniowych o różnych szerokościach rowka w zależności od drutu jaki chcemy giąć. Wyróżniamy giętarki małe o szerokości rowka 8 mm, giętarki średnie, które pozwalają giąć pręt o średnicy do 12 mm oraz te największe pozwalające swobodnie giąć pręt żebrowany, którego średnica nie przekracza 16 mm. Dodatkowo do giętarki największej mamy dostępną redukcję po założeniu której rowek zmniejsza się do szerokości 9 mm. Umożliwia to zastosowanie giętarki do ciasnego pasowania dwóch średnic pręta.

 

Świdry glebowe:

 

Świder glebowy ręczny jest przydatny przy wierceniu otworów w glinie lub glebie pod rośliny ogrodowe, słupki ogrodzenia lub pale. Obracając rączkę według wskazówek zegara możemy zauważyć jak ostrze wgryza się w ziemie. Po kilku bądz kilkunastu obrotach wyjmujemy całe urządzenie  z otworu i wysypujemy ziemię. Czynność tę powtarzamy do uzyskania żądanej głębokości.

Świdry wykonujemy w średnicach między 100 a 300 mm. Na życzenie klienta możemy wykonać świder w mniejszych bądź większych rozmiarach  średnicy odwiertu oraz różnych długościach.